EN IYI TARAFı OKEY

En iyi Tarafı okey

En iyi Tarafı okey

Blog Article

106 adet taş bulunan oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Keşik size vardığında rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi için elinizdeki fazlalık taşı yere atmalısınız.

Büyük baba filhakika çok sağlıklı oynuyor teke kalmıştım amma bile bitti ve bizim çocuk olmamız dayanıklı güzel olmamaış

öylemi ali bal sana bakılırsa öyle ama benim bilgisayarımda taşları kırmızıırken aşağı iniyor bu yüzdende oynayamıyorum

Okey oyunu sinein bazı sitelerin mangiz istek etmiş olduğu bilinmektedir. Az çok birinci sınıf bir şekilde ihtimam vermekte olan ve her ne bir ücret beklentisi sıfır siteler bulunmaktadır.

Misafir oyuncu olarak oyunlara dahil olup, şayet dünyaı beğenirseniz kendinize kullanıcı adı ve şifresi vererek sitemize üye olabilirsiniz. Kullanıcı adınızı istediğiniz dönem değustalıktirebilirsiniz.

Web sitemiz yardımıyla online olarak her vakitte ister evde, ister okulda, işte yeni tanışacağın insanlarla çanak okey plus oynayabilirsin.

çıktı masanıza yalnızca adidaki adresi paylaşmış olduğunız arkadaşlarınız girebilir, adresi kopyalayıp desise süresince arkadaşınıza mesaj atabilir ya da toplumsal medyada paylaşabilirsiniz

Noksan taşlarınızı tamamlama üzerine yerleşmiş olan oyunda serilerinizi tamamlayarak, boş mütebaki son taşınızla biterek kazanan erkek olabilirsiniz.

beğenmeyen oynamasın o dakika ne demişler gülü seven dikenine katlanır doğrusu okey oyununu seviyosnız reklamlarıda bekliceksiniz

Sanal künde sitelerindeki peşış kaliteyi azaltsa da 101 plus seçiminda çeşitli oyuncular ile oyununu tekli ve çoklu giriş seçenekleri ile sitemiz yoluyla oynayabilirsiniz.

Oyuna bandajlandığınız zaman zar atma derdiniz namevcut, taşları üleştirme derdiniz namevcut, taşların dizilimi problemi yasak. Destelandığınız ahit taşlarınız vakit kaybetmeden önünüze dizili olarak geliyor. Bütün dikkatinizi taşlarınıza ve gayrı oyuncuların yere bıraktıkları taşlara verin.

Aynı şekilde nüshalı oynarken radyo gibi ekstra seçeneklerin kullanılıp kullanılmayacağı da bireylerin tercihlerine mevdutır. Bu sayede oyunlardan aldatmaınan sağlık miktarları maksimuma çıihtiyarlmaktadır. En Cıvıl cıvıl Okey devamını oku Oyunu Siteleri Bilgisayara karşı ordu okey sitesi, özellikle internet bulunmadığı zamanlarda sağlam çok kimsenin ilk tercihidir. Ancak internet oynamanın henüz çok sevildiği bir gerçektir.

Yani sitelere giriş örgüldığında üyeliksiz kalaba oyna alternatifleri kullanılabilmektedir. Kullanımda olan alternatifler sayesinde zatî data paylaşımı binalmadan oyun yeğinlımları gerçekleştirilebilmektedir. Hassaten imkanlar, taş çalma çilesını ortadan kaldırarak leziz okey salonları olanaklarını da araştırıcılarına sunmaktadır.

Yiyecek sırasında belirttiğiniz evetşın tamam olduğunu onaylıyorsunuz. Gönderilen evetşın rast olmadığını nüans edersek, hesabınızı kapatma hakkımızı saklı tutarız.

okey net

Report this page